Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata se otvírají svisle nahoru a poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají pod stropem naplocho, nad otvor svisle nebo podle sklonu střechy. Sekční vrata konstrukční řady 40 z oceli, kombinace ocel/hliník nebo z hliníku přesvědčují jedinečnou šíří programu, špičkovým designem vrat a certifikovanou bezpečností. U sekčních vrat Compact se jednotlivé lamely skládají svisle hned za překladem. Velmi malá hloubka zasunutí je obzvlášť výhodná u hal s osvětlovacími kopulemi, skleněnými střechami a skleněnými fasádami.

Špičkový design vrat díky jedinečné šíři programu se sekční vrata Hörmann jako funkční a tvůrčí prvky harmonicky začlení do moderní průmyslové architektury. Od standardizované víceúčelové haly až po objekt s náročným designem.

Společnost Hörmann Vám nabízí pohony a ovládání z vlastního vývoje a výroby. Navzájem optimálně sladěné a dlouhodobě testované komponenty Vám dávají jistotu trvalého používání vrat. Řídící systém s jednotným konceptem obsluhy a všeobecným indikátorem se 7 segmenty usnadňuje každodenní používání. Stejné velikosti skříní a svazky kabelů zjednodušují nejen montáž, ale i pozdější doplňování dalšími prvky.

Na výběr je celá řada doplňků, kterými se vaše vrata přizpůsobí požadavkům, které na ně kladete. Ať jsou to integrované dveře, prosklení vrat, kování do agresivních prostředí a nebo jen vedlejší dveře ve stejném designu jako vrata.

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...