Dodatečná montáž

Dodatečnou montáží předokenních rolet se rozumí instalace rolet s viditelnou schránkou přímo na rámy oken nebo na fasádu. Tento způsob se nejčastěji používá na již dokončených domech, ale není vyjímkou jejich instalace i do novostaveb, kde je možno  tvarovým nebo barevným řešením rolety podtrhnout celkový architektonický dojem stavby.

 

Na výběr je několik tvarů schránek. Od nejrozšířenější hranaté schránky s úkosem 45°, přes schránky čtvrkruhové nebo schránky půlkruhové. Barevné provedení je možno zvolit z několika standardních barev, asi nejčastěji používané bílé nebo hnědé, dále neutrálních světle béžové nebo šedé a nebo univerzální a moderní stříbrné. Pro okna v dřevodekorech jsou k dispozici oblíbené omitace zlatý dub nebo ořech. Tím však výběr zdaleka nekončí a vaše rolety můžeme dodat v dalších asi 200 odstínech dle vzorníku RAL.

Ovládání předokenní rolety je možno zvolit standardní ruční, tedy popruhem nebo šňůrou s navijákem. Pro větší komfort a nebo u větších oken nebo např. francouzských dveří se často volí elektrický pohon . Dodáva se s lokálním ovládáním, spínačem umístěným bezprostředně vedle okna a nebo s ovládáním dálkovým. Ovladače je možno dodat ruční nebo nástěnné , bez programování nebo s programováním.

Velkou oblibu si v poslední době získává dodávka předokenní rolety přímo s integrovanou rolovací sítí proti hmyzu. Navíjení sítě  je přímo  do schránky předokenní rolety, takže nijak nenarušuje celkový dojem a na zimu ji jednoduše schováte navinutím do schránky. Síť se ovládá ručně z interiéru.

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...