Do překladů ROKA THERM a Heluz

Se vzrůstajícím zájmem o instalaci předokenních rolet do  novostaveb  roste také zájem o dokonalé technické a estetické řešení těchto výrobků. Toto beze zbytku splňuje roletový systém ROKA THERM a HELUZ. Přednosti těchto systémů jsou jasné. Je to dokonalý estetický dojem, kdy je roleta instalována v překladu nad oknem. Tento způsob instalace umožňuje posunutí okna co nejvíce k venkovnímu líci fasády. Stejně důležitým prvkem konstrukce těchto systémů jsou i vodící lišty. Dodávají se buď polozapuštěné a nebo úplně zapuštěné do špalety. Další výhodou těchto systémů je tzv. pravotočivá montáž, kdy je z exteriéru vidět ta hezčí strana rolety.

Další nezanedbatelnou výhodou instalace do překladových schránek, především do systému ROKA THERM je možnost použít kromě lamel s krycí výškou 39 mm i lamely s krycí výškou 45 nebo 52 mm.  Výhodou je větší pevnost lamel a možnost instalace rolet v jednom kuse až do šířek 380 cm.  Použití těchto typů lamel ještě více podtrhuje výsledný dojem ze solidnosti systému.

Samozřejmě jako u všech ostatních typů instalace rolet  je možné vybrat z 20-ti standardních barev lamel, 200 RAL odstínů vodícíh lišt nebo všech dostupných folií s dřevodekory.

Je možná i instalace navíjecí sítě proti hmyzu. Navíjení sítě  je také do překladové schránky, takže opět nijak nenarušuje celkový dojem z instalace rolet.

Ovládání předokenní rolety, tak jako u ostatních systémů je možno zvolit standardní ruční, tedy popruhem s navijákem, v tomto případě šířky 22 mm. Pro větší komfort a nebo u větších oken nebo např. francouzských dveří se volí elektrický pohon . Dodáva se s lokálním ovládáním, spínačem umístěným bezprostředně vedle okna a nebo s ovládáním dálkovým. Ovladače je možno dodat ruční nebo nástěnné , bez programování nebo s programováním. Alternativou je možnost kombinace obou systémů a nebo doplnění o různá povětrnostní čidla.

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...