Markýza TRION

Název TRION reprezentuje novou generaci výsuvných clon s nosným trojhranným profilem, na kterém je markýza sestavena. Kompaktní design a stabilní hliníková konstruce jsou hlavními přednostmi této markýzy. Použití této clony je možné na terasách, zahradních restauracích, obchodech atd. Použitý trojhranný profil má lepší torzní vlastnosti a umožňuje lepší montáž při nerovnostech. Je proto vhodný pro konstrukci středně velkých až velkých markýz. Navíc oproti konvenční konstrukci se čtyřhranným profilem je tento profil prakticky neviditelný. Komponenty jako nosiče ramen, držáky trubky harmonicky ladí s válcovým tvarem hřídele s látkou.

Komfortní doplňkový mechanismus TRION OMBRAMATIC zajišťuje plynulé nastavení sklonu a tím clona dokáže dokonaleji chránit proti slunci a nežádoucím pohledům.

Další variantou této markýzy je typ TRION PLUS, tedy výsuvná markýza na trojhraném nosném profilu s překříženými rameny. Výhodou této konstrukce je, že umožňuje značně větší výsuv, než je šířka markýzy. To přijde vhod na úzkých terasách nebo balkonech pro zajištění maximálního stínícího efektu markýzy.

V případě montáže do otevřeného prostoru, kde je markýza vystavena přímému působení povětrnostních vlivů doporučujeme použít ochranou stříšku. V kombinaci s elektrickým pohonem je použití stříšky v otevřeném prostoru nutností.

 

Základní technická data markýzy TRION

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...