Markýza TENDABOX

Markýza TENDABOX je kompaktní sluneční kazetová markýza dokonalé konstrukce se zajímavým tvarem a moderním designem. Je možné jí vyrobit až do velikosti 600x350 cm a účinně tak zastínit i poměrně rozlehlé terasy. Při jejím vývoji byly využity desetileté technické zkušenosti a nejnovější poznatky v tomto oboru. Zaoblený tvar kastlíku a předního profilu působí velmi elegantně a nadčasově.

V zasunutém stavu TENDABOX optimálně chrání použitou látku a ostatní mechanismy konstrukce a tím výrazně prodlužuje životnost celého výrobku. Na stranách umístěné upevňovací konzole umožňují jednoduchou montáž a nastavení ramen od vodorovného až do svislého sklonu. Výrobek je možno lehce obsluhovat klikovým mechanismem nebo komfortním motorem. TENDABOX splní i nejnáročnější požadavky na estetický vzhled a dlouhou životnost. Za příplatek lze markýzu opatřit volánem.

Základním typem ovládání je manuální vysouvání látky klikou. Pro větší uživatelský komfort a nebo pro jejich velikost se však často používá pohon elektrický. Ovládání je pak možno zvolit nástěnným spínačem a nebo použít rádiový pohon s integrovaným přijímačem a ovládání zvolit dálkové.  Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné nebo otřesové čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i sluneční nebo časovou automatikou.

Základní technická data markýzy TENDABOX

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...