Markýza SELEKT

Kompaktní markýza SELEKT je určena pro univerzální použití ke stínění teras, zahradních posezení, stejně jako v gastronomii. Jedná se o markýzu s trojhranným nosným profilem, který spolu s universálními upevňovacími konzolami umožňuje montáž na stěnu, na strop nebo na krokvové konzoly. je vhodná ka kenstrukci velkých markýz s výsuvem až 400 cm. Při tomto výsuvu je už markýza standardně dodávána s elektrickým pohonem. Markýzu je možno vybavit komfortním mechanismem Ombramatik, který umožní plynulé nastavení sklonu markýzy.

Komfortní doplňkový mechanismus SELEKT Ombramatic zajišťuje plynulé nastavení sklonu a tím clona dokáže dokonaleji chránit proti slunci a nežádoucím pohledům. Zajímavým doplňkem Markýzy SELEKT je výsuvný volán. Dodává se do maximální šířky 700 cm

Další variantou této markýzy je typ SELEKT PLUS, tedy výsuvná markýza na trojhraném nosném profilu s překříženými rameny. Výhodou této konstrukce je, že umožňuje značně větší výsuv, než je šířka markýzy. To přijde vhod na úzkých terasách nebo balkonech pro zajištění maximálního stínícího efektu markýzy.

V případě montáže do otevřeného prostoru, kde je markýza vystavena přímému působní povětrnostních vlivů doporučujeme použít ochranou stříšku. V kombinaci s elektrickým pohonem je použití stříšky v otevřeném prostoru nutností.

 

 

 

Základní technická data markýzy SELEKT

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...