Markýza CASABOX

Kazetová markýza CASABOX s boxem malých rozměrů je výrazným doplňkem sortimentu v oblasti uzavřených slunečních clon. Elegantní vzhled kazetové clony s minimálními rozměry kazety 12,3 x 21,5 cm umožňuje její použití při požadavku maximálních rozměrů zastínění 500 x 250 cm. Praktický upevňovací systém je vhodný pro montáž na stěnu i strop. Dokonalé ukrytí látky v kastlíku umožňuje výrazné prodloužení její životnosti.

Markýza CASABOX se převážně používá jako balkónová clona s využitím možnosti nastavení sklonu od vodorovné do svislé polohy. Tuto clonu je možné dodat včetně volánu. Barva konstrukce je standardně bílá. Za příplatek je možno dodat konstrukci i v jiných barevných odstínech.

 

Základním typem ovládání je manuální vysouvání látky klikou. Pro větší uživatelský komfort a nebo pro jejich velikost se však často používá pohon elektrický. Ovládání je pak možno zvolit nástěnným spínačem a nebo použít rádiový pohon s integrovaným přijímačem a ovládání zvolit dálkové.  Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné nebo otřesové čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Markýza může být opatřena i sluneční nebo časovou automatikou.

Základní technická data markýzy CASABOX

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...