Markýza AZUR

Markýza AZUR je základním a asi nejčastěji dodávaným typem sluneční clony s dokonalým konstrukčním řešením za příznivou cenu Základním prvkem konstrukce je nosný ocelový profil 35 x 35 mm, pomocí kterého je clona kompletně sestavena a předseřízena na montáž. K markýze je možno dodat různé typy konzol. Kloubová ramena uchycená na nosném profilu zajišťují optimální napětí vysouvané  látky a umožňují nastavit sklon markýzy podle potřeby. Látky jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností. Výběr látek je z velkého množství moderních vzorů. Cenová dostupnost, velmi dobrá funkčnost a spolehlivost předurčují AZUR pro zastínění teras rodinných domů, výkladů obchodů.

Základním typem ovládání je manuální vysouvání látky klikou. Pro větší uživatelský komfort a nebo pro jejich velikost se však často používá pohon elektrický. Ovládání je pak možno zvolit nástěnným spínačem a nebo použít rádiový pohon s integrovaným přijímačem a ovládání zvolit dálkové.  Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné nebo otřesové čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i sluneční nebo časovou automatikou.

V případě montáže do otevřeného prostoru, kde je markýza vystavena přímému působení povětrnostních vlivů doporučujeme použít ochranou stříšku. V kombinaci s elektrickým pohonem je použití stříšky v otevřeném prostoru nutností.

 

 

 

Základní technická data markýzy AZUR

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...