Markýzy

Markýzy nabízejí hned několik předností, pro které jsou po dlouhou dobu oblíbeným doplňkem nejen našich domovů. Jejich účelem je především  zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. V gastronomii si našli své pevné místo jako zastínení zahrádek restaurací. Dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, výsuvných markýz, markýz polokazetových nebo kazetových, které vyhoví náročným požadavkům jak investorů tak architektů. Důležitým prvkem jsou také látky, které se používají na šití potahů markýz. Použivají se akrylátové látky jen té nejvyšší kvality, které zaručují dlouhou životnost a stálobarevnost vaší markýzy.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem ovládání je manuální vysouvání látky klikou. Pro větší uživatelský komfort a nebo pro jejich velikost se však často používá pohon elektrický. Ovládání je pak možno zvolit nástěnným spínačem a nebo použít rádiový pohon s integrovaným přijímačem a ovládání zvolit dálkové.  Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné nebo otřesové čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i sluneční nebo časovou automatikou.

Vysoká kvalita a odolnost markýz je zaručena díky komponentům švýcarského partnera, firmy STOBAG a látech SATTLER. Pohony do markýz dodáváme od renomovaných výrobců Somfy nebo Simu s 5-ti letou zárukou.

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...