Sekční garážová vrata

Mezi nejpopulárnější typ garážových vrat bezesporu patří vrata sekční. Je to dáno jejich osvědčenou konstrukcí, kvalitou použitých materiálů a dlouholetou zkušeností  znažky HORMANN s výrobou vratové techniky. Garážová vrata se dodávají nejčastěji ocelová, s polyuretanovou výplní nebo také jako vrata jednostěnná, bez zateplení. Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky - nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže , pravoúhlý, zkosený nebo má kruhový tvar. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

Dodáváme tyto základní typy sekčních vrat

LTE 40 jednostěnná nezateplená garážová vrata v provedení drážka S nebo M a nebo kazeta S.  Ovládání je možno zvolit elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním, alternativně ovládání ruční, se zámkem a klikou. Jsou cenově příznivou variantou tam, kde si rádi užijete výhod sekčních vrat a není nutné zateplení garáže. Vrata maji strukturovaný povrch woodgrain.

 

EPU 40 dvoustěnná zateplená garážová vrata s tloušťkou panelu 20 mm v provedení drážka M a nebo kazeta S.  Tento populární typ vrat v nadčasovém provedení drážky M  se hodí do všch druhů zateplených garáží ať v rekonstruovaných domech a nebo v novostavbách  Ovládání je možno zvolit elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním, alternativně ovládání ruční, se zámkem a klikou.  Jejich výhodou při tl.panelu 20 mm je také příznivá cena. Vrata maji strukturovaný povrch woodgrain.

 

LPU 40 dvoustěnná zateplená garážová vrata s tloušťkou panelu 42 mm v provedení drážka S,M nebo L a nebo kazeta S. Jsou plnohodnotná vrata se širokou paletou povrchových úprav ať lakováním nebo foliem s řevodekory.  Ovládání je možno zvolit elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním, alternativně ovládání ruční, se zámkem a klikou. Vrata se dodávají v povrchu woodgrain, silkgrain nebo micrograin.

 

LTH 40 jsou luxusní dřevená garážová vratak K výrobě se používají dva druhy dřevin a to Severský smrk a Hemlock. Ovládání těchro vrat se zpravidla volí elektrické s dálkovým ovládáním. Vrata jsou z výroby opatřena pouze základní impregnací. Stavebník si je může opatřit lazurovacím nátěrem dle barvy oken. Maximální šířka vrat je 500 cm.

 

 

 

Dalším typem vrat, který najdete v našem sortimentu jsou sekční vrata zn. TRIDO.  Výhodou těchtoto vrat možnost dodat jakýkoliv dřevodekor pasující k vašim oknům. Dále je možno dodat vrata odsuvná do boku.

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...