Rolovací garážová vrata

Rolovací hliníková vrata jsou  kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná garážová vrata. K jejich výrobě se používají kvalitní značkové komponenty ze zemí evropského společenství. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Vrata se navíjejí do uzavřené hliníkové schránky velikosti 25x25 až 36x36 cm dle typu lamely a výšky vrat.  Nezabírají tak místo pod stropem garáže, které je volné pro uskladnění rozličných věcí. Další výhodou rolovacích vrat je jejich velká variabilita montáže. Je možné je montovat za otvor, do otvoru a nebo před otvor. Prakticky téměř neexistuje garáž, kam by tato vrata nešla instalovat. Ovládání se nejčastěji volí dálkové, ale je možné je  ovládat i jednoduchým spínačem z interiéru garáže nebo klíčovým spínačem.

Profil 77 je základním typem lamely pro rolovací vrata. Je to hliníková zateplená lamela s krycí výškou 77 mm. Tato vrata se dodávají do maximální šířky 500 cm a plochy 18 m2. Používají se jako vrata garážová, ale je možné je použít také jako vrata průmyslová do méně náročných provozů. Součástí vrat je elektrický pohon s nouzovým ovládáním a jsou vyrobena dle norem En. na výběr je z 15-ti barevných odstínů.

 

Profil 55 je dalším typem vrat jsou vrata z lamely vyplněné PU pěnou  s výškou 55 mm. Jsou to jednoduchá privátní vrata za víc než příznivou cenu, Standardně obsahují elektrický pohon s nouzovým ovládáním. Maximální šířka otvoru je  300 cm.

 

 

Dalším typem rolovacích vrat jsou vrata ROLLMATIC. Luxusní garážová vrata  s vyzrálou technikou HORMANN. dodávají se v sadě s elektrickým pohonem, dálkovým ovládáním a nouzovým odblokovaním.

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...