Garážová vrata

Garážová vrata dnes můžeme vybírat z celé řady typů, provedení a barev. Samozřejmostí jsou automatické pohony vrat s dálkovým ovládáním, prvotřídní kvalita, rychlé dodávky a kvalitní servis.

U nás nejrozšířenejším typem jsou v současné době vrata sekční. Je to dáno jejich vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi, širokou škálou povrchových úprav, ať už se jedná o lakování, kde je k dispozici na 200 RAL odstínů nebo o vrata potažená folií v dřevodekorech, kterých je možno dodat na 50 druhů tak, aby odpovídala odstínu vašich oken. Ovládání se dodává  dálkové, ale je možno zvolit i další ovládací prvky jako klíčové spínače, kódové klávesnice atd. Další možností je ovladat sekční vrata ručně, což se hodí všude tam, kde není k dispozici elektický proud.

Dalším typem vrat, které se těší značné oblibě jsou vrata rolovací. Jejich předností je jednoduchá konstrukce, vysoká spolehlivost a dlouhá životnost daná použitím hliníkových komponent k jejich výrobě. Na výběr je několik typů lamel ze kterých se vrata vyrábějí. Rolovací vrata se standardně dodávají s elektrickým pohonem a nouzovým otevřením klikou. Ovládají se nejčastěji dálkově a nebo klíčovým spínačem, kódovou klávesnicí a další škálou ovládacích prvků.

Třetím nejpoužívanějším typem vrat jsou vrata výklopná. Jednoduchá garážová vrata za příznivou cenu s možností ručního nebo elektrického pohonu v mnoha motivech a barvách.

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...