Posuvné nesené

Posuvné nesené brány jsou konstruovány tak, že celý rám brány se pohybuje pomocí dvou podvozků ukotvených k betonovému základu, na které je nasunut  “C” profil umístěný na spodní straně brány. Tím je celá brána vynesena a ta se pohybuje nad terénem.  Vynesení brány je cca 1/3 průjezdné šířky brány. Vozíky jsou šroubovými spoji připevněny buď přímo nebo přes pomocnou konstrukci k betonovému základu, který je dlouhý tak, aby odpovídal délce vynesené brány.

Rám brány se nejčastěji vyrábí z ocelových jeklů a to bez výplně nebo s výplní. Povrchově se upravují nejčastěji žárovým zinkováním, ale dodávají se také bez povrchové úpravy nebo jen se základním nátěrem. Je možné je dodat i  lakované. Další možností je bránu svařit z nerezové oceli.

Nesené brány lze samozřejmě vybavit elektrickými pohony na dálkové ovládání. Pohonů se vyrábí více typů. Každý z těchto pohonů se pak dodává v různých výkonových variantách podle velikosti a hmotnosti křídla, četnosti použití a provozních podmínkách.

Častým požadavkem investorů je pak sladění dálkového ovládání brány s dálkovým ovládáním vrat. Tuto službu zajišťujeme automaticky při instalaci brány nebo garážových vrat.

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...