Brány

Vjezdové brány se dělí na tři základní typy. Jsou to brány křídlové, které mohou být jednokřídlé nebo dvoukřídlé, dále jsou to brány posuvné, vezené po kolejnici a nebo brány posuvné nesené. Pro konstukci bran se nejčastěji požívá ocelový jekl, ze kterého se svaří rám brány. Jako výplň můžeme dodat různé kovové profily a nebo dodat bránu bez výplně, pouze s přípravou na výplň realizovanou stavebníkem.

Bohaté jsou také možnosti povrchové úpravy konstrukcí bran. Často se dodávají žárově pozinkované, ale můžeme je dodat pouze v základové barvě nebo úplně bez povrchové úpravy. Další možností je dodat bránu opatřenou práškovým lakováním, tzv. komaxitem. Konstrukci brány je možno dodast také z nerezové ocele. Výhodou požití antikorozní ocele je její vysoká extetická hodnota a bezúdržovost.

Všechny druhy vjezdových bran je možné vybavit elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. Pro všechny druhy bran existuje několik typů pohonů podle velikosti a hmotnosti brány, četnosti poižívání, způsobu instalace a prostředí, vekterém bude pohon pracovat. Tyto pohony je pak možno vybavit celou řadou ovládacích a bezpečnostních prvků.

Novinky

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 % SLEVA NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

ZIMNÍ SLEVY 2019 25 %. Využijte SLEVOVOVOU AKCI  na dodávku předokenních rolet do novostaveb, do překladů HELUZ i pr...

více...

ZIMNÍ SLEVY 2019 25% NA GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

ZIMNÍ SLEVY NA GARÁŽOVÁ VRATA 2019. Sleva 25% na garážová sekční vrata Hörmann. Při využití této akce je tak p...

více...