Automatizace domácnosti od Somfy

Somfy logoSomfy Expert logo

Ovládejte celou svou domácnost jedním dotekem svého chytrého telefonu. Těšit se můžete na vyšší pohodlí, bezpečí, ale i na výrazné úspory na energiích. Ještě více komfortu vám nabídnou předem nastavené scénáře, které podle vašeho přání budou ovládat jednotlivé prvky domácnosti za vás.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže. Představujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od naší partnerské společnosti Somfy.

Už nemusíte všechna stínění ovládat ručně.

 

Jaký systém automatizace zvolit?

Automatizovaná domácnost vám umožní snadno a efektivně ovládat nejen stínění a osvětlení, ale i garážová vrata a vjezdové brány. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace - aplikace Connexoon, nebo systém TaHoma®.

Jednodušší verzi automatizaci domácnosti nabízí Connexoon. Můžete si vybrat jednu nebo dvě ze tří aplikací. Komplexní ovládání celé domácnosti vám poskytne systém TaHoma®.

S odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti se můžete seznámit na webu Somfy.

 

Systém TaHoma®

Systém TaHoma® se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny díky zpětné vazbě (markýza byla v pořádku stažena) a podpoře zabezpečení celého objektu (objevila se překážka v dráze pohybu garážových vrat).

Design TaHomy padne všem stylům interiéru.

 

Zjistěte o systému více, nebo nás pro získání systému TaHoma® rovnou kontaktujte.

 

Systém Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Aplikace Connexoon Window se stará o stínění, Connexoon Access o vrata a bránu a Connexoon Terrace o útulné prostředí na vaší terase. Můžete si zvolit jednu aplikaci, nebo kombinaci dvou.

Ovládejte svou domácnost odkudkoli se systémem Connexoon.

 

Zjistěte více informací o aplikacích Connexoon, nebo nás rovnou kontaktujte.

 

Somfy ONE

Udělejte maximum pro ochranu svého domova! Představujeme vám novinku Somfy ONE. Tato zcela první kamera s integrovanou sirénou a pohybovým senzorem může fungovat samostatně, nebo ji lze zapojit do systému TaHoma®.

 

Somfy Doorlock

Další užitečnou novinkou je chytrý zámek Somfy Doorlock, se kterým odemknete svůj dům nebo byt telefonem. Už nikdy nebudete muset hledat klíče po kapsách!

Snadno tak můžete sdílet a spravovat přístupy členů rodiny a blízkých přátel a odkudkoliv odemykat a zamykat vstupní dveře.

Propojte Somfy Doorlock se systémem automatizace domácnosti TaHoma® a získejte více pohodlí. Pro instalaci chytrého zámku není zapotřebí vrtání a úpravy dveří.

 

Zajímá vás víc? Ptejte se

Jsme vám k dispozici, ať už vás zajímají konkrétní systémy, nebo se jen chcete informovat, co vám může přechod na automatizovanou domácnost přinést. Neváhejte se na nás obrátit.